Вчора відбулась сесія ЛМР, на якій ми розглянули багато питань і прийняли низку важливих рішень. Зокрема, дуже радий, що затвердили Програму підтримки…
Питання інклюзії у Львові є дуже актуальним. Місто поступово йде у напрямку безбар’єрності, щоб кожен львів’янин почував себе комфортно і міг пересуватись без…
На комісії фінансів та планування бюджету депутати підтримали Програму по впровадженні безбар’єрності у закладах освіти та охорони здоров'я, спортивно-юнацьких…
На комісії фінансів та планування бюджету депутати прийняли рішення виділити з міського бюджету 10 млн грн на закупівлю обладнання для дитячої лікарні «НДСЛ…
Готовність міста до зимового періоду – одне з важливих питань сьогоднішньої сесії. Слід готуватися до екстремальних умов та можливих блекаутів.Львів має…