У Львові збудують реабілітаційний центр «Незламні»
29 червня
534

На комісії фінансів та планування бюджету депутати підтримали ухвалу про створення фонду «Незламні» та будівництво реабілітаційного центру у Львові. 

«Проект важливий не лише для Львова, а й для всієї України. Адже тут будуть лікувати людей, що постраждали під час війни. На жаль, таких є тисячі і вони потребують суттєвого відновлення. В Україні нема можливості пройти повну реабілітацію, багато пацієнтів отримують її у міжнародних клініках, далеко від дому», — прокоментував депутат Назарій Бербека.

Реабілітаційний центр дасть можливість отримати відновлення в Україні та залишатись поруч з близькими. Мова йде про лікування хворих, протезування, фізичну та психологічну реабілітацію, забезпечення житлом та роботою, а також дасть можливість для розвитку та відпочинку.

Реалізують проект за участі та підтримки Міністерство охорони здоров'я України і він буде один із найбільших реабілітаційний центрів у Європі.

«До слова, Фрайбург виділить вже 1 мільйон євро на будівництво соціального гуртожитку для пацієнтів цього реабілітаційного центру. Дякуємо і цінуємо таку підтримку», — додав  Назарій Бербека.

Сповіщення