Назарій Бербека закликав спускатись в укриття кожного разу, коли чутно сирени
21 березня
603

Сьогодні у Львові було найбільше сирен за весь час війни. Про повітряну тривогу попереджували 5 разів, адже були зафіксовані загрози ракетних атак. Завдяки силам ППО небезпека минула.

Повітряна тривога ніколи у часі війни просто так не оголошується. Повітряний простір постійно моніторять, щоб попередити про рух літаків ворога або про запуск балістичних ракет у напрямку міста чи області. Часто важко визначити куди саме полетить ракета, чи який населений пункт атакує ворог. Він може не поцілити у місто чи область, а може і ні. 

«Щоразу наголошую – чуємо сирену, йдемо в укриття. Між фіксацією ворожого літака або ракети до сирени – лічені хвилини або менше хвилини. Після звуку важливо бути оперативними і йти до найближчого укриття. Це важливо для нашої безпеки», – закликав депутат Назарій Бербека.

Окрім цього, Львів живе і працює. Кожен шукає шляхи, як допомогти нашій армії у боротьбі з російською ордою. До прикладу, львівські вуличні музиканти не лише збирають кошти на ЗСУ, а й підтримують бойовий дух містян українськими піснями.

«Попереду перемога, маємо про це пам’ятати. Ми на один день ближче до неї! Слава Україні! Слава нашим захисникам!», – додав Назарій Бербека.

Сповіщення