Земельні ділянки у місті поступово впорядковують
17 листопада
903

Зокрема, у Рудно є два стадіони, які юридично не оформлені. Щоб у майбутньому ці земельні ділянки були закріплені за об’єктами соціальної інфраструктури, потрібно оформити документацію. Як результат, буде проведена інвентаризація, сформовані межі та надані кадастрові номери стадіонам.

На вул.Роксолани на Левандівці є земельні ділянки, які місто продаватиме на аукціоні під індивідуальне будівництво. Але зараз, згідно з документами ці землі є у зоні Ж2, яка передбачає будівництво до 6-ти поверхів. Якщо не внести зміни у документацію, не змінити зону, майбутній покупець зможе взяти дозвіл і збудувати багатоповерхівку. Тому на комісії архітектури надали доручення вирішити питання відповідності цих земель до містобудівної документації.

«Окрім цього ми підтримали громадську ініціативу створення простору «Наш Сільмаш» та відновлення там спортивної інфраструктури. Це важливо, бо Сільмаш завжди був місцем, де групувалась спортивна молодь і відпочивали мешканці усього району. Після впорядкування він стане ще одним якісним громадським простором», – розповів Назарій Бербека

Список промислових зон Львова вже затверджений, але за заявою власників підприємств буде доповнено їх перелік. Питання потребує додаткового допрацювання та буде винесено на розгляд сесії.

«Мова йде про близько 160 підприємств. Промислові зони Львова мають розвиватись, адже це додаткові робочі місця, розвиток бізнесу і міста в цілому», – прокоментував депутат Бербека.

Сповіщення