У Львові заклали наріжний камінь індустріального парку Sparrow park Lviv
12 жовтня
1594

12 жовтня у Львові урочисто заклали наріжний камінь під будівництво індустріального парку Sparrow park Lviv в межах індустріального парку «Сигнівка». Sparrow park Lviv планують втілити, як інноваційний логістичний і виробничий простір в Західній Україні.

«Впевнений, це буде чудовий, практичний та економічно ефективний і вигідний для бізнесу та міста Львова проект. Завдяки таким компаніям як Sparrow Capital індустріальний парк Сигнівка у Львові розвивається», – прокоментував девелопер, депутат Львівської міської ради Назарій Бербека.

Індустріальний парк «Спарроу Парк Львів» буде представляти собою групу промислових підприємств різних галузевих напрямків, для яких здійснюється інженерна підготовка території, проектування та будівництво інженерної інфраструктури та інших об'єктів обслуговування, управління та фінансування будівництва.

Метою створення індустріального парку «Спарроу Парк Львів» є забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності міста Львова, Львівського регіону та України в цілому, активізація бізнес-активності, підвищення рівня зайнятості населення, розвиток сучасної виробничої та логістичної інфраструктури.

Сповіщення