На сесії Львівської міської ради депутати прийняли ряд важливих рішень
4 липня
516

Готовність міста до зимового періоду – одне з важливих питань сьогоднішньої сесії. Слід готуватися до екстремальних умов та можливих блекаутів.

Львів має декілька оновлених програм, завдяки яким містяни зможуть отримати:

▪️ до 200 тис грн компенсації за придбані потужні електрогенератори;

▪️ відшкодування за сонячні електростанції;

▪️ до 30% на енергоощадні заходи та ремонти житлових будинків.

Підприємцям покриють до 50% витрат та виплатять 300 тис грн на енергозберігаюче обладнання. Депутати напрацьовують різні варіанти, за яких підприємства зможуть працювати за повної чи часткової відсутності електроенергії та газу.

Окрім цього, у Львові продовжують деколонізацію вулиць. Тепер вулиця Карпінського носитиме ім’я Старосольських. До перейменованого списку додали вулиці Буйка, Бучми, Волощака, Червону, Бурденка (Брюховичі), Макаренка (Брюховичі).

Також депутати прийняли:

▪️Програму підтримки впровадження безбар’єрності в інституціях культури. Вона передбачає співфінансування до 50% коштів на встановлення у цих установах певного обладнання, а пізніше – й у будівлях громадського призначення.

▪️ Підтримали рішення про виділення земельної ділянки на вул. Миколайчука для будівництва та обслуговування комунального геріатричного пансіонату для людей похилого віку. Маємо домовленість із містом Канни, що має досвід у впровадженні подібних центрів, про проведення архітектурного конкурсу.

«Порушив питання щодо будівництва сміттєпереробного заводу. Цього тижня провели тимчасову комісію та з'ясували декілька моментів: рахунки були оплачені, дві додаткові угоди, що врегульовують питання індексації та нових термінів завершення будівництва, підписані. На сьогодні об'єкт завершений на 60-65%. Закінчити його можливо, але для цього потрібне постійне та безперебійне фінансування», – розповів голова комісії, депутат Назарій Бербека.

Сповіщення