Терміни можливого завершення будівництва сміттєпереробного заводу зміщуються
2 липня
435

Тимчасова контрольна комісія з питань діяльності ЛКП «Зелене місто» відвідала будівництво сміттєпереробного заводу. У генпідрядник Control Process виникла низка питань, які впливають на будівництво та терміни виконання робіт і їх потрібно вирішити якомога швидше.

Питання стосувалися заборгованості коштів перед генпідрядником, підписання додаткових угод із новими термінами завершення будівництва та індексацією, плану поставки обладнання, стану виконання робіт і необхідності фінансування.

Результати виїзду такі:

«Терміни можливого завершення будівництва знову зміщуються, тепер це лютий 2025 року. Загалом, попри передбачені кошти, виконано малий обсяг робіт від запланованого. Станом на сьогодні роботи на заводі продовжуються, але їх відновили не повністю. Підписані додаткові дві угоди, які врегульовують питання індексації та нових термінів завершення будівництва. Частина обладнання почала надходити, а ще частина готова до відвантаження.
Щоб завершити будівництво до лютого 2025 року потрібне обов'язкове щомісячне фінансування в повному об’ємі. Важливо, щоб ці кошти надходили систематично і вчасно. Загальна сума – 718 мільйонів гривень.
Також обговорили з керівником ЛКП можливість залучення грантових коштів, зокрема ЄБРР, щоб частково перекрити вартість додаткових робіт»,
– прокоментував голова комісії, депутат Назарій Бербека.


Сповіщення