Депутати внесли зміни у фінансування деяких програм
27 червня
539

На комісії фінансів та планування бюджету депутати прийняли ряд важливих рішень.

Зокрема, погодили внести зміни до грантової угоди між містом та Міжнародною фінансовою корпорацією щодо реновації будівель для внутрішньо переміщених осіб.

«За оновленим договором вартість коштів на одну людину збільшується з 3 тис до 6 тис. дол. за рахунок МФК. Таким чином загальна сума договору не змінюється, частка МФК збільшується, а сума співфінансування міста зменшується. Звісно, це вигідно для Львова», – прокоментував депутат Назарій Бербека.

Програма «Енергоефективна оселя» для приватного сектору і багатоквартирних будинків реалізується у Львові з 2017 року. Раніше вона передбачала компенсацію мешканцям до 15% тіла кредиту на впровадження енергоефективних заходів.

«Щоб ще більше стимулювати львів’ян активно брати участь у програмі вирішили збільшити розмір відшкодування частини кредиту до 30%, а також доповнити перелік енергоефективного обладнання сонячними батареями та електростанціями», – закцентував Назарій Бербека.

Термін дії програми продовжено до 2027 року.

Також часткова компенсація, яка стосується купівлі електрогенераторів тепер буде діяти і на закупівлю обладнання для сонячних електростанцій. Сума відшкодування не може перевищувати 50% вартості і максимальна вартість становитиме не більше 200 тис. грн.

Сповіщення