У Львові відбувся Lviv Urban Forum
30 червня
593

У Львові відбувся Другий Міжнародний форум «Lviv Urban Forum», в роботі якого взяли участь архітектори та мери міст з різних країн.

Головна тема форуму – відповідальність.

«Дуже цікаво було послухати топових спікерів, лауреатів прітцкерівської премії про ключові тренди та підходи до проєктування. Зокрема акцентували на важливості партисипації, взаємодії та комунікації. А також, наскільки важливо при проєктуванні спілкуватись з мешканцями, адже саме вони дозволяють добре зрозуміти та розставити пріоритети розвитку й планування. Підхід не новий, але дуже правильний», – розповів Назарій Бербека.

Також на форумі обговорили актуальну тему для Львова – муніципальне житло. Взяли до уваги приклад Відня, який володіє десятками тисяч квартир. Для Львова подібний досвід дуже важливий, адже за підтримки єврокомісії місто будує перше муніципальне житло для тимчасового проживання та реабілітації.

«Загалом форум зібрав багато молодих та досвідчених архітекторів Львова та України і дуже цінно, що подія такого рівня проходить саме у Львові. Переконаний, кращі практики будуть застосовані саме у львівських будівельних проектах та невдовзі ми першими побачимо, як вигляд нашого міста змінюється на краще», – додав Назарій Бербека. 

Сповіщення