Відкриття найбільшого мистецького проєкту року «Модуль тимчасовості»
7 вересня
558

Назарій Бербека відвідав пре-відкриття найбільшого мистецького проєкту року «Модуль тимчасовості» (МОТ), організований командою don't Take Fake

«Це унікальна виставка сучасного мистецтва, що з одного боку показує плинність життя та часу, а з іншого є спробою допомогти усім, хто залишився в Україні, продовжувати жити та боротися далі»,  — розповів Назарій Бербека.

Виставковий простір розташований на пл.Гасина, у тимчасовій конструкції з 27 контейнерів-модулів. У ньому представлено 40 робіт від 28 митців з 10 країн світу, зібрані французьким куратором Фабрісом Бусто.

Мета цього проєкту — допомогти відновити культурні об’єкти, що постраждали або були знищені внаслідок російської агресії, а також привернути увагу до культурних процесів в Україні.

Усі зібрані кошти з проєкту будуть направлені на відбудову українських арт-інституцій, пам’яток та музеїв, що були пошкоджені під час російської агресії в Україні.

Львів — четверте місто, де відкрили виставку. До цього її вже побачили/відвідали 12 тисяч киян, також проєкт працював у Дніпрі та Луцьку.

Простір працюватиме щодня з 8 вересня до 8 жовтня, тож від сьогодні усі бажаючі зможуть ознайомитися з проєктом.

«Проєкт «Модуль тимчасовості» — це сучасне мистецтво із новими сенсами. Радо запрошую всіх відвідати виставку, адже це гарна нагода познайомитися з мистецтвом та підтримати українську культуру», — додав Назарій Бербека.

Сповіщення