Як Львів реалізує успішні кейси з індустріальними парками
26 липня
528

У Львові з'явиться муніципальний індустріальний парк у промисловій зоні «Сигнівка».

Місто реалізувало успішний кейс. Виділили земельну ділянку під індустріальний парк, інвестували кошти для підведення усіх необхідних мереж та зробили дорогу. Пропозиція була конкурентною та вигідною для інвестора, зокрема через те, що місто дає гарантії, що всі мережі та дорога зроблені якісно. Тож, інвестори придбали на аукціоні земельну ділянку та вже реалізували першу чергу проєкту.

Основна ідея. Інвестувати міські кошти у мережі та дорогу, а взамін отримати кошти з продажу ділянки та можливість у майбутньому поповнювати міський бюджет з ПДФО тих людей, які працюватимуть в індустріальному парку.

Особливості муніципального індустріального парку. Ідея муніципального парку в тому, що місто реєструє цю зону, обирає оператора, який реалізує проєкт та визначає той напрям, який він вважає за потрібне. По факту, місто не займається управлінням, а визначає всі головні вектори роботи, встановлює вимоги до оператора та може вирішувати, скільки людей буде працевлаштовано. У майбутньому це створює перспективи для отримування коштів упродовж довшого періоду та поповнювати місцевий бюджет.

Створення таких індустріальних парків дозволяє розвивати промисловість у регіоні, підтримувати економіку та покращувати інвестиційний клімат України.

Сповіщення