«Вірю, що росія обов’язково програє та буде відповідати за свої дії», - депутат Назарій Бербека
6 квітня
517

Понад $143 млрд, або майже 5 трлн гривень — на таку суму росія завдала збитків Україні. Це дані представників Київської школи економіки, проєкту «Росія заплатить».

Чи не найбільшої шкоди зазнають житлові приміщення. Загалом через російський напад пошкоджено або зруйновано повністю понад 150 тис. приватних та багатоквартирних будинків, а також гуртожитків.

Значної шкоди окупанти завдали інфраструктурі. Це насамперед мости й дороги державного та місцевого значення. За рік збитків на $36,2 млрд.

Також від російської військової агресії постраждали сфера освіти, агропромисловості, енергетики, транспорту, торгівлі, охорони здоров’я та інших.

Інформацію про завдану шкоду внаслідок російського вторгнення можна внести на спеціальному сайті RussiaPay.  Уряд використовуватиме її як докази для подальшого відшкодування коштів Україні.

«Вірю, що росія обов’язково програє та буде відповідати за свої дії. Для цього підтримуймо #ЗСУ та документуємо всі їх злочини, щоб мати необхідні докази для міжнародних судів», — депутат Назарій Бербека.


Сповіщення