Будівництво сміттєпереробного заводу у Львові
3 квітня
666

Комісії ЛМР бюджету, екології та інженерного господарства мали виїзне засідання на будівництво сміттєпереробного заводу.

Керівник ЛКП «Зелене місто» Тарас Калужний розповів депутатам про ведення будівництва, терміни здачі й труднощі в роботі з підрядними організаціями. Але запевнив, що до кінця 2023 весь обʼєм будівельних робіт буде завершений.

«Згідно інформаційної довідки ЛКП «Зелене Місто», на Пластовій буде збудовано потужності для механічної та біологічної переробки твердих побутових відходів. Зараз виконано 100% робіт з проєктування та 25% будівництва. До кінця цього року будівництво планують завершити», - прокоментував Назарій Бербека

Далі введення заводу в експлуатацію та навчання працівників, яке проводитиме польський генпідрядник Control Process S.A. 

Відповідно до контракту підрядник має забезпечити відповідне обладнання, що дасть змогу організувати прийом, сортування, біологічну обробку ТПВ і отримання в підсумку вторсировини, відновленого палива і біологічно-інертних залишків, які будуть захоронені на поліготі ТПВ. Повідомляють, що завод буде переробляти 250 тис. тонн відходів на рік.


Сповіщення