Презентували концепцію нового муніципального Індустріального парку «Сигнівка»
16 березня
588

У Львові презентували концепцію нового муніципального індустріального парку в промзоні «Сигнівка». Подія відбулась за участі місцевої влади, депутатів, інвесторів та представників бізнес-асоціацій

«Відверто, мені дуже імпонує створення подібних парків, яке є вдалим використанням незадіяних промислових зон. За запропонованою концепцією у парку планують робити ставку здебільшого на малий та середній бізнес. Пропоновані сектори для розвитку – легка та переробна промисловість, дата-центри, атопром, телеком та інші сервісні функції», –  прокоментував депутат Назарій Бербека.

Парк розмістять на території 15 га, розміром у 90 тисяч квадратних метрів виробничих площ. Це дасть можливість створити понад 1500 робочих місць, що стане додатковим фінансовим наповненням міського бюджету за рахунок ПДФО.

Далі проект розглянуть на сесії Львівської міської ради. Після цього має відбутись реєстрація у відповідному державному реєстрі, оформлення усіх дозвільних документів та проведений відкритий конкурс по відбору керуючої компанії.

До слова, розробка концепції відбувалась за фінансової підтримки Фонду ефективного врядування при посольстві Великої Британії, спільно з експертами Київської школи економіки разом із Львівською міською радою, Abt Associates та Good Governance Fund в Україні.

Сповіщення