Назарій Бербека взяв участь у VIII Європейському Конгресі Місцевого Самоврядування
10 березня
651

Назарій Бербека взяв участь у VIII Європейському Конгресі Місцевого Самоврядування у Польщі. Депутат поділився спостереженнями про вплив бетону на якість українських міст і розповів як загалом розвивається ринок нерухомості в Україні та у Львові зокрема.

«Досвід європейських країн у будівництві часто дуже схожий до українського. Одним із найболючіших трендів є використання бетону, який частково витісняє озеленення з міст – так звана «бетонна хвороба». Вона має кілька негативних наслідків: підвищена температура, загазованість у містах, а також надмірні опади, з якими потрібно давати раду. Звісно, залити все бетоном набагато швидше і легше, але є багато чинників, які змусять міста змінити свої погляди у найближчому майбутньому», – розповів Назарій Бербека.

Депутат зазначив, що у свій час «бетонна хвороба» розвивалась стрімко, але зараз міста будуть змушені обирати озеленення замість бетону. І Львів не виняток.

«Згадайте, що відбувається у місті в червні, коли проходять активні дощі. Вони підтоплюють певні райони міста і жодна хороша система каналізування не справиться з цим. Нам потрібно працювати над відновленням Пелчинського ставу, водойм, відкритих територій тощо. А також насаджувати більше дерев, кущів, газонів, які допоможуть вбирати вологу і боротись з надмірними опадами. Якщо у місті буде достатньо водойм, рослин та відкритої незаасфальтованої території – буде можливо зменшити негативні прояви змін клімату», – додав депутат Бербека.

Також Назарій Бербека неодноразово наголошував, що при відбудові країни зможемо переосмислити українські міста і робити їх кращими. Зокрема, працювати з різними забудовниками, інвесторами в розробці проектів щодо збільшення кількості озеленення та відкритого простору. 

На думку політика, рослини – це найкращі регулятори мікрокліматичних умов і найближчим часом тренд на озеленення міст набуде великої популярності.

Сповіщення