Перше медоб'єднання візьме участь в аукціоні з продажу готелю «Власта»
22 січня
694

У день Соборності України депутати Львівської міської ради зібрались на позачергове засідання, щоб обговорити питання викупу готелю «Власта».

Депутати звернулись до Кабінету міністрів з ініціативою безоплатно передати у власність територіальної громади цей об‘єкт. Якщо Кабмін не погодить, або не має змоги погодити такої ініціативи, перше медичне об’єднання Львова візьме участь в аукціоні з викупу готелю «Власта» від імені Львівської громади.

Основна ціль і мета – це можливість реконструювати у майбутньому цей об’єкт та використовувати для реабілітації військових та їх родин.

За минулий рік у Львові пролікували півмільйона українців. Серед них діти, дорослі, військові та цивільні. Тисячі людей хочуть отримати лікування саме в Україні, їм можуть допомогти у Львові з протезуванням та реабілітацією. Остання триває місяцями і пацієнтам потрібно десь жити. Готель «Власта» може стати тимчасовим місцем проживання для тих, хто проходить лікування у львівських лікарнях.

«Переконаний, місто має наперед дбати про такі приміщення, готувати їх. Оскільки сьогодні у Львові фактично вимушено створений медичний хаб, в якому надається допомога захисникам з усієї України. Під час війни готель «Власта» міг би виконувати функцію реабілітаційного центру для військових, а згодом його можна адаптувати під інші потреби міста», – прокоментував депутат Назарій Бербека.

Сповіщення