Назарій Бербека розповів про стан ринку нерухомості та чому важливо, щоб компанії будували
20 січня
543

Дуже важливо, щоб будівельні компанії мали змогу працювати у час війни, наповнювати бюджети і підтримувати економіку України. З плановими відключеннями світла це досить важко, але можливо. 

"Компанія «Нова Оселя» адаптувалась і до цього виклику та продовжує будувати. Минулого року ввели в експлуатацію кілька будинків, а також розпочали реалізацію нових. Сказати, що це було легко – не було. Але вважаю, що будівельна галузь повинна працювати попри все, адже дає роботу багатьом людям не лише зі своєї сфери, а й з інших", - розповів Назарій Бербека.

Будівельна галузь генерує сотні робочих місць по всій Україні. У процес залучені різноманітні фахівці: від інженерів та архітекторів, до спеціалістів відділу продажу і робітників безпосередньо на об’єктах. 

"До будівництва одного будинку компанія «Нова Оселя» залучає понад 650 фахівців різних галузей. Сьогодні попри війну вони люди мають змогу працювати і мати робочі місця", - додав депутат Бербека. 

Що отримує місто від цього? Депутат Назарій Бербека розповів, що кожен будинок та об'єкт – це кошти з зарплат працівників, які спрямовуються і працюють на громаду. Компанії створюють робочі місця, які суттєво наповнюють міський бюджет за допомогою ПДФО. Як наслідок, відбувається ріст економіки країни, ринку нерухомості загалом і бізнесу зокрема.

Багато будівництв у Львові задрайвили в рази більше суміжних галузей. Будівництво є одним із найкращих каталізаторів розвитку економіки загалом. Адже навіть мінімальні кошти інвестовані у будівельні проекти приносять втричі більше заробітку в суміжні галузі.

"Ми не знаємо, що чекає будівельну сферу у 2023 році. Але дуже важливо, компанії мали змогу працювати, люди мали робочі місця, а місто – ПДФО", - підсумував Назарій Бербека.

Сповіщення