Розпочато роботу над бюджетом Львівської МТГ на 2023 рік
25 листопада
519

На депутатській комісії фінансів розпочали роботу над бюджетом Львівської МТГ на 2023 рік.

«Опрацьовуємо основні показники загального та спеціального фонду з департаментом фінансової політики. Вже сьогодні бачимо, що бюджет буде не найкращим, адже є багато додаткових нових витрат», – прокоментував депутат Назарій Бербека.

Серед основних:

• додаткове фінансування для освіти – 460 млн грн. Цього року субвенції з ДержБюджету будуть менші, тому є потреба дофінансувати освіту з міського бюджету;

• збільшили розмір реверсної дотації в Держбюджет. До речі, це рекордна сума за увесь час – 1,3 млд грн.

«У 2022-му такі кошти з міського бюджету не виділялась, але мусимо закласти їх на наступний рік, якщо все ж доведеться віддавати. Але я вважаю, що добре було б залишити ці кошти у бюджеті міста», – додав Назарій Бербека.

• понад 1,6 млд грн піде на обслуговування вже існуючих запозичень.

У місті збудують житло для тих, хто втратив його внаслідок війни. Ще у вересні Мінрегіон підписав Меморандум про співпрацю з Північною екологічною фінансовою корпорацією NEFCO про допомогу містам на відновлення критичної інфраструктури. Частина коштів цієї програми буде спрямована для житла внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, їх освоять у Львові.

«З колегами прийняли ухвалу і визначили департамент економічного розвитку уповноваженим органом ЛКП «Львівське міжміське бюро технічної інвентаризації», а також новий статут. Очікувана вартість проекту - 19 519 000 євро. 

До слова, реалізують його виключно за кошти міжнародних грантів, а власником цього житла буде місто. Питання розглянемо вже на наступній сесії і вже після цього будемо робити перші кроки до реалізації проекту», – розповів про проект Назарій Бербека.

Сповіщення