Назарій Бербека разом із колегами депутатами провів лекцію для студентів львівських ВУЗів
17 листопада
504

До міжнародного дня студента Назарій Бербека разом із колегами депутатами взяв участь у лекції для студентів львівських ВУЗів.

Подію організував департамент «Секретаріат ради». На неї були запрошені депутати різних фракцій Львівської міської ради: Вікторія Довжик «Самопоміч», Валерій Веремчук «Варта», Віталій Троць «Голос», Любомир Мельничук «Свобода» та Назарій Бербека «Європейська Солідарність».

Назарій Бербека поділився своїм досвідом роботи у Львівській міській раді, розповів про виклики з якими стикаються депутати кожного дня та про майбутні проекти міста. А також про те, що чого формується бюджет міста та як бізнес допомагає у цьому.

«У депутатсві мене, як девелопера з 10-річним досвідом, приваблює зокрема все, що пов’язано із розвитком міста. Я пішов у міську раду, щоб зрозуміти усі процеси з середини: як утворюється міський бюджет, як визначаються пріоритети в міськраді, як ведеться містобудівна політика. Тепер я розумію, що міста не мають достатньо коштів. Завдяки реформам децентралізації частина податків залишилась у місцевих бюджетах, але цього недостатньо.

Щоб збільшити доходи місцевих бюджетів треба — підтримувати та розвивати місцевий бізнес, стимулювати створення нових підприємств на території громади, шукати інвестиції, допомагати вже існуючим компаніям нарощувати прибуток. Саме від цього зростає бюджет, а також фінансова спроможність регіону в цілому, благополуччя жителів та можливість залучити інвестиції», - розповів депутат Назарій Бербека.

Також депутати відповіли на питання, які найбільше цікавлять молодь сьогодні. Найбільше студентів у Львові турбує:

• житло, стан гуртожитків та наявність місць для проживання;

• війна і можливість допомагати військовим;

• підтримка культури та розвиток освітніх закладів міста;

• проекти Львова та що вдається реалізовувати у часі війни.

«Скажу відверто, молодь у нас амбітна і дуже цікава - варто прислухатись. Своєю розповіддю я намагався зацікавити їх у відкритті власної справи у Львові. Щоб це був бізнес, який приноситиме дохід безпосередньо їм та дасть можливість розвивати наше місто», - додав Назарій Бербека.


Сповіщення