Назарій Бербека провів особистий прийом громадян
3 листопада
471

3 листопада відбувся особистий прийом громадян депутата Львівської міської ради Назарія Бербеки. На прийом прийшли більше двох десятків мешканців Залізничного району.

«Впевнений, що такі зустрічі вкрай важливі, щоб розуміти чим живе наш Залізничний район і які проблеми турбують людей зараз», – прокоментував депутат Назарій Бербека.

Не зважаючи на війну, запити мешканців залишаються незмінними та стосуються в більшості побутових питань. Таких, як заміна/ремонт жолобів та стічних труб, заміна вікон у під’їздах, пільгова оренда приміщення для потреб ОСББ тощо.

Також представники стоматологічної поліклініки №5 звернулись до Назарія Бербеки стосовно чотирирічної заборгованості по зарплаті. Питання дещо складне, але по ньому у міській раді створена спеціальна комісія. Питання не перебуває у компетенції депутата ЛМР, тому його скерують у цю комісію.

Назарій Бербека прийняв усі звернення та спрямує їх у відповідні структури ЛМР. А також сформує список об’єктів, які необхідно включити міський бюджет на 2023 рік.

Сповіщення