Підготовка Львова до зими на фоні зростання обстрілів критичної інфраструктури
24 жовтня
635

Останні два тижні ворог масово обстрілює інфраструктуру України. Зокрема, ракетні удари по Львівській області вивели з ладу 4 важливі електропідстанції, через що близько 90% нашого міста залишилось без електроенергії.

Депутат Львівської міської ради та експерт з девелопменту Назарій Бербека у ефірі Espreso.TV розповів про наслідки та ліквідацію обстрілів критичної інфраструктури українських міст у 10-х числах жовтня. А також про підготовку міста до зими та важливість економити електроенергію сьогодні.

«Підготовка Львова до зими на фоні зростання обстрілів критичної інфраструктури дещо ускладнилась - ворог зруйнував 30% електростaнцій Укрaїни. Львів не став винятком, більша частина міста залишилась без електроенергії, міські ТЕЦ призупинили свою роботу. Комунальні служби, звісно, дуже швидко відновили електропостачання, але щоб електромережі витримали навантаження, кожен львів’янин має зменшити використання електрики у пікові години», – прокоментував Назарій Бербека.

Зараз у Львові працюють над тим, щоб заощаджувати електроенергію, щоб на зиму вистачило потужностей для опалювального сезону.

У місті діють:

• обмеження на використання зовнішньої реклами та підсвіток для підприємців у пікові години;

• можливість переходу на роботу у нічний час для промислових підприємств;

• рекомендації для мешканців міста вимикати найбільш енерговитратні прилади.

«Якщо не вдасться зменшити використання електроенергії, у місті запровадять віялові відключення. Така міра стане просто необхідною для того, щоб ми могли зимувати у теплі», – додав Назарій Бербека.

Більше на Espreso.TV: 


Сповіщення