«Ускладнити опалювальний сезон в Україні – частина стратегії росії у цій війні», – Назарій Бербека
21 жовтня
625

росіяни знищили 30% українських електростанцій за останні тижні.

До сьогодні триває відновлення пошкодженого внаслідок обстрілів обладнання. Для цього потрібен час та зменшення навантаження на електромережі.

По усій країні запроваджують тимчасові обмеження і Львів не виняток. Якщо кількість спожитої електроенергії не зменшиться – влада запровадить віялові відключення. Сьогодні критично важливо економити у пікові години – вранці та ввечері. Для того, щоб енергосистема витримала, львів’яни мають зменшити використання електроенергії.

«Впевнений, ускладнити опалювальний сезон в Україні - частина стратегії росії у цій війні. Саме тому ворог завдає критичні удари по енергетичному секторі країни. Для нас це ще один етап до перемоги, який маємо перейти» – прокоментував депутат Назарій Бербека.

Зараз на Львівщині вживають заходів, щоб зберегти життєздатність енергетичної системи та збалансувати її. Наразі діють обмеження для підприємців на використання зовнішньої реклами та підсвіток у пікові години. Є рекомендації для промислових підприємств розглянути можливість переходу на роботу у нічний час та для усіх мешканців міста вимикати найбільш енерговитратні прилади. 


Сповіщення