Безпека людей – один із найбільших пріоритетів сьогодні
7 жовтня
599

росія продовжує воювати з мирним українським населенням і обстрілює житлові будинки наших міст. Другий день від ракетних обстрілів потерпає Запоріжжя – один із ударів забрав життя відразу 30 людей. Безпека людей сьогодні – є одним із пріоритетів, який узаконили на законодавчому рівні.

«Нещодавно влада прийняла законопроект про планування та забудову територій з обов’язковими укриттями для захисту населення – мова йде про розбудову цілої мережі. Тепер кожне нове багатоквартирне житло, офісні центри і подібні будівлі, мають мати власне бомбосховище, або укриття неподалік. Тому у разі загрози не потрібно переоблаштовувати під сховища паркінги чи підвали», - прокоментував депутат Назарій Бербека.

Законопроект також передбачає:

• забудовник ще на етапі розроблення містобудівної документації має врахувати заходи цивільного захисту;

• до розгляду містобудівної документації обов’язково залучатимуть представників ДСНС;

• передача земельних ділянок для розміщення сховищ буде відбуватись за спрощеною процедурою;

• обов’язкове розміщення укриттів, сховищ, бомбосховищ під час будівництва об’єктів, у яких постійно перебуватимуть понад 50 осіб або періодично понад 100 осіб;

• утримання споруд цивільного захисту у постійній готовності.

«Безпека людей – це обов’язкова вимога нашого часу. В майбутньому у будівництві об’єктів маємо ставити на перше саме її. Адже в Україні мало надійних укриттів – мусимо надолужувати», - додав Назарій Бербека. 

Сповіщення