Палац Культури «ЛОРТА» знову стане культурним громадським центром.
30 вересня
608

Палац Культури «ЛОРТА», який понад 10 років був закритий, знову стане культурним громадським центром. 30 вересня відбулась презентація концепції відновлення та створення нового культурно-соціального урбан-кемпу для внутрішньо переміщених українців.

Проєкт реалізують у партнерстві Street Culture & Urban Reform та мережею молодіжних просторів ТВОРИ! за підтримки Данської громадської організації вуличних культур GAME.

Відновлення споруди займе немало часу і буде складатись з двох етапів:

Створення урбан-кемпу - місця для тимчасового проживання і соціалізації внутрішньо переміщених осіб. Спершу тут розмістять 100 осіб, далі - організатори розглядають можливість розширити житло. Окрім цього, у центрі будуть відбуватись спортивні та культурні заходи, а також мешканці зможуть отримувати постійну психологічну підтримку. У планах реалізувати цей етап до кінця 2022 року.

• Створення урбан-центру – молодіжного культурно-спортивного центру вуличних культур і креативних індустрій. У публічному просторі буде поєднуватись культура, спорт та освіта для молоді. Він буде доступний не лише для внутрішньо переміщених осіб, а й для львів’ян та жителів області. Цей етап організатори планують реалізувати вже після перемоги.

«Концепція проекту дуже цікава. Головне, що завдяки її реалізації ми зможемо зберегти гарну споруду та надати їй нового життя. І це дуже добре!
Впевнений, такий громадський простір стане центром тяжіння дітей та молоді у Львові і у ньому вируватиме життя, як це і було 10 років тому»,
- прокоментував депутат Назарій Бербека.


Сповіщення