У Львові вдосконалять п'ять локацій на який найчастіше стаються ДТП
15 вересня
750

У Львові є п’ять локацій, на яких найчастіше відбуваються ДТП. Це райони вулиць Любінська-Кульпарківська, Городоцька, Варшавська-Чорновола та у житлових масивах «Сихів» і «Рясне».

В рамках проекту «Перепланування вулиць Львова на безпечні та екологічно чисті» заплановане вдосконалення дорожньої інфраструктури та житлових зон в цих районах. Зокрема, мова йде про облаштування зупинок, переїздів, покращення освітлення, заміну розмітки, встановлення чи модернізацію світлофорів, пониження бордюрів, створення безпечних велосипедних та пішохідних доріжок, озеленення тощо.

«Зараз розпочався перший етап, протягом якого відбуваються стартові зустрічі з громадськістю та працівниками органів місцевого самоврядування. Тут можна почути думки спеціалістів, обговорити проблеми та перспектив розвитку простору, розповісти про власне бачення чи потреби тощо. Долучитись може кожен», - прокоментував депутат Назарій Бербека.

Проект впровадять поетапно:

1-й етап: дослідження територій та оцінка змін;

2-й етап: спілкування з профільними підрозділами міської ради, працівниками поліції, мешканцями;

3-й етап: розробка концепцій перепланування та виготовлення проєктно-технічної документації;

4-й етап: виконання передбачених робіт.

«Дуже вболіваю за цей проект, адже знайомий з проблемами, зокрема, Залізничного району. Такі зміни зможуть зробити райони безпечнішими і комфортнішими для мешканців», - додав Назарій Бербека.


Сповіщення